Hakkımızda

2006 yılından bu yana süre gelen mesleki birikimini, 2015 yılında yeni adresinde, deneyimli ve profesyonel kadrosuyla devam ettiren ESA Avukatlık Bürosu; Miras Hukuku, Borçlar Hukuku, Eşya Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, İş Hukuku, Tazminat Hukuku, İcra İflas Hukuku, Aile Hukuku ve Ceza Hukuku başta olmak üzere pek çok alanda çeşitli tüzel kişi, bireysel yerli ve yabancı müvekkillerine hizmet vermektedir.

Avukatlık Büromuz müvekkillerimize ayrıcalıklı hizmetler sunabilmek için gerekli her türlü sistem, dokümanlar ve programlara sahiptir.

Ayrıca Avukatlık Büromuz Mesleki Sorumluluk ve İşyeri Sigortaları ile riskleri güvence altına alınmış, Güvenlik sistemleri donanımı altında hizmet vermektedir. Seyahat engeli olmayan Avukatlık Büromuz kurumsal standartlara uygun olarak Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmeti vermektedir. Büromuz Türk Hukuku ve Uluslararası Hukuk alanlarında en üst standartlarda hizmet verme amacıyla çalışmaktadır.

Hedefimiz; profesyonel, mesleki kural ve etik standartlara sıkı sıkıya bağlı kalarak, her alanda hukukun üstünlüğü ilkesini üstün kılmayı amaç edinmiş, öncü, dinamik ve yenilikçi bir biçimde uluslararası standartlara uygun hizmet vermektir.

Büromuz dava takibinin yanı sıra, muhtemel ihtilafları en aza indirmek gayesiyle müvekkillerine dinamik ve etkili danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

İletişim

Gönder